KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746194
nr 1274 6194
Oidentifierad konstnär. Modell. Ej signerad. Olja på duk, 40x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:07:12
3/9 18:58:16
100 kr
9/9 18:00:21